Kontakt

hania@fotokolektyw.com+48 666 835 908

Jestem z Wejherowa, a moje studio znajduje się w Bolszewie. Sesje plenerowe wykonywane są w okolicach Wejherowa, ale jeśli mieszkacie dalej jak najbardziej mogę dojechać.  Strona jest chroniona przez Google reCAPTCHA. Zobacz Politykę Prywatności Google i Warunki usługi

  OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH:

  Jak już pewnie wiecie od 25 maja 2018 zaczęło obowiązywać nowe prawo dotyczące ochrony danych osobowych. W związku z tym, także i nasza firma musiała poddać się pewnym zmianom.Musimy Was poinformować, że jako firma FOTOKOLEKTYW jesteśmy administratorem Waszych danych osobowych. Przekazywane nam dane w formie fotografii, adresów mailowych, adresów zamieszkania, imienia i nazwiska czy nr telefonu są przez nas przetwarzane tylko i wyłącznie w ramach wykonywanej usługi. Wyjaśniając dokładnie: Wasze dane przekazujemy np. laboratorium fotograficznym, czy księgowej. Oczywiście z tymi firmami mamy też podpisane stosowne umowy, które te dane zabezpieczają.Dodatkowo powierzane dane są przechowywane na naszych komputerach, dyskach zewnętrznych i serwerach zewnętrznych, które są zabezpieczone hasłami.

  W każdej chwili możecie zażądać informacji, gdzie są Wasze dane oraz zażądać ich usunięcia.Wszyscy korzystający z naszych usług muszą wyrazić zgodę na powyższe minimum.Jeśli chodzi o publikację wizerunku Waszego bądź Waszych bliskich - możecie, ale nie musicie wyrazić na to zgody. Każdorazowo po sesji Was o to pytamy. Zgoda dotyczy z reguły kilku zdjęć z sesji. Zdjęcia te umieszczamy na:

  1. Na Facebooku: https://www.facebook.com/fotokolektyw
  2. Na Instagramie: fotokolektyw
  3. Na stronie firmowej: www.fotokolektyw.com
  4. W portfolio w formie albumów, czy większych odbitek, które pokazujemy klientom

  Jesteśmy Wam wdzięczni za każdą możliwość publikacji zdjęć, gdyż w naszej pracy jest to jedyna droga pochwalenia się swoimi dziełami i pozyskania nowych klientów. Ale oczywiście szanujemy też zdanie tych, którzy po prostu nie chcą publikacji i w żaden sposób nie ma to wpływu na naszą z nimi współpracę. Pamiętajcie, że w każdej chwili możecie poprosić o usunięcie swoich fotografii z powyższych miejsc.Jeśli z nami współpracowaliście wcześniej, to wiecie, że zawsze szanowaliśmy Wasze zdanie, więc wejście w życie RODO dużo nie zmienia, poza pewną formalizacją papierkową.Pamiętajcie, że biorąc udział w sesji automatycznie akceptujecie wszelkie powyższe informacje.Dziękujemy Wam za zrozumienie i zaufanie!